piątek, 10 lutego 2017

Paczka od BoboVita

Ostatnio dotarła do mnie zamówiona gratisowa paczka od BoboVita. Wystarczy zarejestrować się na stronie https://www.bobovita.pl/klub-bobovita a paczka trafi również do was. 


Po otworzeniu moim oczom ukazał się najpierw poradnik z uśmiechniętym bobasem na okładce. Aż zachęca do przejrzenia. W środku była także ulotka, list, paczka kaszki i słoiczek marchewki.Całość prezentowała się bardzo ładnie. Poradnik zawiera mnóstwo cennych wskazówek odnośnie tego, jak poradzić sobie z rozszerzaniem diety malucha. Ponadto zawiera także sekcję, gdzie można wpisywać co podaliśmy dziecku, kiedy, i jaka była jego reakcja. Przydatne szczególnie przy tych maleństwach, które będą grymasić lub będą miały alergię.

Słoiczek marchewki prawdopodobnie będzie pierwszym pokarmem jaki spróbuje nasza Lenka. Marchewka jest przecież dosyć neutralna, bo niby warzywo, a jednak słodkie. Mam nadzieję, że córci zasmakuje. Mamy jeszcze czas zanim zaczniemy rozszerzać dietę, bo Lena ma niecałe 4,5 miesiąca. Za tydzień wybieramy się na szczepienie i mam zamiar zapytać kiedy pediatra radzi rozpoczęcie tego szczególnego okresu dla niemowlęcia.

W paczce była też kaszka, ale tą Lena będzie mogła spróbować dopiero za kilka miesięcy. Na szczęście termin przydatności do spożycia ma długi, więc się nie zmarnuje. Wygląda tak apetycznie, że sama bym ją chętnie zjadła :D

A co u was słychać ciekawego? My właśnie próbujemy nauczyć Lenę obracania, ale na razie nie wyraża specjalnych chęci. Umie tylko obrócić się z plecków na boczek, ale nie robi tego często, leżenie na plecach jakoś za bardzo jej się podoba. Przekonuje się też coraz bardziej do leżenia na brzuchu, choć nadal nie jest to jej ulubiona pozycja :/ Do przewracania z brzucha na plecy chyba jeszcze daleko...

1 komentarz:

  1. Nasz synek zajadał się tą kaszką. Polecam. Zapraszam do mnie

    OdpowiedzUsuń