piątek, 28 października 2016

Blogosfera Canpol babies

Postanowiłam zgłosić się do Blogosfery Canpol babies. Od czegoś przecież trzeba zacząć! Canpol wybiera 10 testerów blogowych, do których przesyła swoje produkty do testów, oraz 10 osób które dostaną produkty jako nagrody w swoich konkursach. W tym miesiącu do przetestowania jest 30 zestawów "Forest Friends". Czyż te zabawki nie są urocze? Jeśli zostanę wybrana do testów to wkrótce na blogu pojawi się moja opinia o tych zabawkach. Trzymajcie kciuki :)

Zajrzyjcie na http://canpolbabies.com/pl/blogosfera aby dowiedzieć się więcej o programie Blogosfera.


2 komentarze:

 1. Dziecięce zabawki w tych czasach mnie przerażają, spójrzmy tylko na tą różową sowę, zielonego misia i tygryska. Nie żeby zabawki musiały być realistyczne, ale sowa wygląda smutno spojrzenia tego w środku nie będę porównywał. A najlepszy jest ten z lewej, spojrzeniem mówiący "Masz jakiś problem?" :D
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmmm, wydaje mi się, że takiemu maleństwo to nie robi różnicy jaki wyraz twarzy ma maskotka :D Chociaż rzeczywiście czasem zdarzają się dziwne zabawki. Te jednak zdecydowanie do nich nie należą, moim zdaniem oczywiście. Ważne, że są mięciutkie i kolorowe, tylko na tym dziecku zależy :)

   Usuń